Jak COVID-19 zmienił związkową pracę?

MATERIAŁ ZWIĄZKU NAUCZYCIELSTWA POLSKIEGO


Komunikacja w ZNP

w czasie epidemii

W czasie społecznej izolacji i w dobie zdalnego kształcenia ZNP wykorzystuje do związkowej pracy najnowsze technologie. Porady prawne online, wideokonferencje, mobilna aplikacja. To tylko niektóre z nich!

Praca w aplikacji

Teams

Praca związkowa przeniosła się

do sieci, przede wszystkim do aplikacji Teams w pakiecie Office 365, za pośrednictwem której organizujemy wideokonferencje, udostępniamy pliki, wymieniamy się doświadczeniami, szkolimy się i korzystamy z porad prawników.

Wymiana doświadczeń online

Dla prezesów oddziałów i ognisk została założona specjalna grupa w aplikacji Teams, by wszyscy mogli wymieniać się doświadczeniami. To ułatwia pracę, pozwala też

na bieżąco reagować i rozwiązywać nowe problemy.


Dyżur prawny

online

Dyżury prawne online dla prezesów oddziałów odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 10-12 oraz w środy w godz. 16-17 w aplikacji Teams. Aby zadać pytanie prawnikom, należy dołączyć do trwającego spotkania. Może to zrobić każdy prezes ZNP posiadający adres email w domenie „znp.edu.pl”.

Aplikacja

ZNP

Bezpłatną aplikację ZNP można pobrać w Google Play lub App Store i korzystać z niej

wszędzie, mając telefon komórkowy z internetem.

Grupa

„IT na Facebooku”

Razem informatykami z Uniwersytetu Warszawskiego uruchomiliśmy na Facebooku grupę wsparcia technicznego dla nauczycieli – „IT dla edukacji”.

Social media

ZNP

ZNP jest na Facebooku i Twitterze: >> facebook.com/znpedupl

>> twitter.com/ZNP_ZG

Więcej informacji: www.znp.edu.pl 

PLUS

dla ZNP

Specjalna oferta PLUS dla członków ZNP i ich rodzin (abonament w wysokości 10 zł netto = karta SIM, rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu i 1 GB internetu).

Portal

www.glos.pl

Głos Nauczycielski prowadzi bieżący serwis informacyjny na stronie www.glos.pl. To najlepszy bezpłatny serwis edukacyjny w Polsce!