CEO zaprasza na webinaria

Tegoroczna Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej odbędzie się w internecie, a w wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni. Na gości czeka m.in. webinarium z udziałem dziennikarza, ekologa i pisarza Adama Wajraka

W ramach OPPM uczestnicy i uczestniczki programów CEO mogli przez ostatnie 20 lat co roku w Warszawie prezentować efekty swojej pracy. W tym roku taka prezentacja z powodu pandemii koronawirusa nie będzie możliwa. CEO postanowiła jednak zmienić formułę wydarzenia, które przeniosło się do sieci.

10 czerwca każdy chętny na profilu facebookowym CEO będzie mógł śledzić zdalnie spotkania z ciekawymi gośćmi.

„Wśród tematów, które poruszymy, znajdzie się wystąpienie Justyny Sucheckiej, dziennikarki i pisarki >>Młodzi zmieniają świat<<, opowieść o >>Puszczy Białowieskiej. Ostatnim Lesie<<, do której zaprosi nas Adam Wajrak, dziennikarz i przyrodnik a także spotkanie z Anną Książek, podróżniczką dookoła świata o tym, że >>Każdy może zmieniać świat<<. Uczestnicy i uczestniczki będą mogli także wysłuchać wskazówek Natalii de Barbaro, psycholożki i trenerki, która opowie, co oznacza przebywanie >>We własnym pokoju<<” – czytamy w komunikacie CEO.

Centrum liczy na to, że OPPM stanie się okazją do „rozmowy o tym, jak ważne jest zaangażowanie i współpraca w działaniach edukacyjnych, ale to także czas wzmocnienia, podziękowania i docenienia dla uczniów, uczennic, nauczycieli, nauczycielek, wszystkich tych osób, które wychodzą z edukacją poza formalne ramy”.

(PS, GN)