Ferie w Mandorii z ZNP. Ciekawa propozycja na luty dla członków Związku!

Okręg Łódzki Związku Nauczycielstwa Polskiego zainicjował akcję „Ferie w Mandorii z ZNP”. To możliwość bezpłatnego skorzystania w dniach od 1 do 28 lutego br. z atrakcji tego największego w Europie tematycznego parku rozrywki pod dachem. Warunkiem udziału w akcji jest posiadanie legitymacji ZNP oraz dokonanie rezerwacji w formularzu online.

– Dzięki naszym staraniom od 1 do 28 lutego br. – łącznie z weekendami – każdy członek ZNP po rejestracji przez formularz internetowy może skorzystać z promocji bezpłatnego wejścia do parku Mandoria w Rzgowie k. Łodzi wraz z dwiema osobami towarzyszącymi – mówi Głosowi Nauczycielskiemu Marek Ćwiek, prezes Okręgu Łódzkiego ZNP.

Chociaż inicjatorem „Ferii w Mandorii” jest Okręg Łódzki Związku, to udział w akcji może wziąć każdy członek ZNP, także osoby z innych województw. Skorzystanie z tej możliwości to wiele godzin wspaniałej zabawy, a przy okazji… spora oszczędność, ponieważ regularna cena biletu do parku to 119 zł.

Jak można zdobyć bezpłatną wejściówkę do Mandorii? W internetowym formularzu (szczegóły poniżej) należy dokonać rezerwacji na dany dzień. Uwaga, limit dzienny wynosi 1 tys. osób (członkowie ZNP z osobami towarzyszącymi).

Jedynym warunkiem uczestnictwa jest posiadanie legitymacji ZNP (lub zaświadczenia o członkostwie wydanego przez odpowiedni oddział) oraz potwierdzenia rejestracji (w formie papierowej lub elektronicznej).

Warto przypomnieć, że Mandoria – tematyczny park rozrywki, to największy w Europie (!) tego typu obiekt pod dachem. Oferuje kilkadziesiąt atrakcji, w tym:

>> wspaniałe karuzele;

>> emocjonujące przejażdżki familijnymi roller-coasterami;

>> gigantyczną zjeżdżalnię, szalupy, strzelnicę;

>> olbrzymi lustrzany labirynt.

 

Inauguracja akcji dla członków ZNP w Okręgu Łódzkim odbyła się 23-26 stycznia br. Zainteresowanie było ogromne. – Wzięło w niej udział prawie 3 tys. osób. Była to jedna z największych akcji integracyjnych dla członków ZNP w Polsce. Dostarczyła nam niezapomnianych wrażeń – dodaje Marek Ćwiek.

„Ferie w Mandorii z ZNP” to nie tylko ciekawa propozycja na luty, ale zarazem kolejne potwierdzenie, że warto być w Związku!

***

>> Formularz rejestracji dostępny jest na stronie:

https://mandoria.com/ferie-z-mandoria-i-znp/