Katarzyna Skrzynecka dziękuje nauczycielom na Instagramie. „Moja córka każdego ranka loguje się na lekcjach z radością”

“Jestem pełna zachwytu i uznania, jak nauczyciele i dzieci w swoich domach całą klasą PIĘKNIE i DZIELNIE PRACUJĄ RAZEM każdego ranka przez kilka godzin” – napisała na Instagramie Katarzyna Skrzynecka, aktorka i piosenkarka.

“Widać, że dzieci tęsknią już za sobą i za szkołą. Nauczyliśmy się wszyscy funkcjonować w nowych innych realiach, najlepiej jak się da. Nauczyciele pracują z dziećmi, widząc się całą klasą na rozmaitych komunikatorach. Na Librusie, na Zoomie, a jak system się przeciąży wielością połączeń wszystkich tak pracujących teraz szkół, utworzyliśmy Grupę Klasy , z Nauczycielami, rodzicami i dziećmi na jednym z komunikatorów i >>spotykamy się<< wirtualnie tam” – czytamy we wpisie.  “Moja córka KAŻDEGO ranka loguje się na lekcjach Z RADOŚCIĄ” – dodała aktorka.

View this post on Instagram

🏠👍💙💻📚📖🌍🌞 LEKCJE ON-LINE 🌞👍 Jestem pełna zachwytu i uznania, jak Nauczyciele i dzieci w swoich domach całą klasą PIĘKNIE i DZIELNIE PRACUJĄ RAZEM każdego ranka przez kilka godzin 🌞👍💻📚📖🌍 Widać, że dzieci tęsknią już za sobą i za szkołą. Nauczyliśmy się wszyscy funkcjonować w nowych innych realiach, najlepiej jak się da 👍👍👍🌞 Nauczyciele pracują z dziećmi widząc się całą klasą na rozmaitych komunikatorach. Na Librusie, na Zoomie, a jak system się przeciąży wielością połączeń wszystkich tak pracujących teraz szkół, utworzyliśmy Grupę Klasy , z Nauczycielami, rodzicami i dziećmi na jednym z komunikatorów i "spotykamy się" wirtualnie tam 👍 Dzieciaki ćwiczą on-line nawet wf, judo i kółko teatralne 💕DZIĘKUJĘ NAUCZYCIELOM 😊👍🌞📚💻 Moja córka KAŻDEGO ranka loguje się na lekcjach Z RADOŚCIĄ 😚 Państwo EDYTA, ANIA, EWA, DOMINIK, SEBASTIAN, MACIEJ, BASIA, KLAUDIA, JOASIA, MARCELINA I KACPER 💕💕💕 Jesteście FANTASTYCZNI 💕👍📚🌍 @fundacjaedukacyjnavarsovia #szkołaonline #edukacja #szczęśliwedziecko #szkoła #superszkoła #school #superschool #nauczyciel #klasa #przyjaźń 🌞

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Katarzyna Skrzynecka nagrała krótki filmik, na którym widać, jak wygląda jedna z lekcji jej córki.

(JK, GN)

Fot: Katarzyna Skrzynecka/Instagram