Konkurs dla maturzystów na esej „Zima, wiosna, lato, jesień – moja Polska po wyborach 2023”. Prace należy wysyłać do 1 maja

Wystartowała kolejna edycja konkursu dla maturzystów organizowanego przez Concilium Civitas przy współpracy Związku Nauczycielstwa Polskiego. Żeby wziąć udział w konkursie należy być tegorocznym maturzystą/maturzystką i napisać esej, artykuł lub reportaż. Pracę należy wysłać do 1 maja 2023 roku, na adres mailowy mlodeconcilium@civitas.edu.pl.

„>>Jeśli chcesz za darmo studiować w Akademia Leona Koźmińskiego, Collegium Civitas, Uniwersytet SWPS. >>Jeśli chcesz się spotkać i dyskutować z profesorami najlepszych uczelni świata: Harvardu, Oxfordu, Stanfordu, Yale. >> Jeśli chcesz być zaproszony do Młodego Concilium – ekskluzywnego grona Twoich rówieśników interesujących się sprawami publicznymi. >>Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą! Weź udział w ogłoszonym z inicjatywy Concilium Civitas konkursie na esej /artykuł/ reportaż na temat: Zima, wiosna, lato, jesień: moja Polska po wyborach 2023″ – zachęcają organizatorzy czyli Fundacja Collegium Civitas i Związek Nauczycielstwa Polskiego.

Termin nadsyłania prac 1.03–1.05 2023

Więcej informacji tutaj

(GN)

„Wojna, po Wojnie: nasz inny świat”. ZNP i Concilium Civitas zachęcają maturzystów do udziału w konkursie