Nasz patronat: Konferencja „(Nie)pokój nauczycielski. Jak zaciekawić i efektywnie uczyć pokolenie Z i Alfa?”

Wyższe Szkoły Bankowe oraz Dolnośląska Szkoła Wyższa zapraszają na konferencję online pt.: „(Nie)pokój nauczycielski. Jak zaciekawić i efektywnie uczyć pokolenie Z i Alfa?”, która odbędzie się 20 września 2022 r. w godzinach 9:30-15:30. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Głos Nauczycielski jest jednym z patronów wydarzenia.

Do jakiej szkoły wrócimy w nowym roku szkolnym? Gdzie szukać inspiracji i motywacji do nauczania? Z czym mierzyć się musi psychika współczesnego nastolatka? Jaki wpływ na szkolnictwo i relację z uczniami wywarła izolacja oraz dynamiczna sytuacja geopolityczna Europy?

Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań udzielimy podczas zbliżającej się konferencji „(Nie)pokój nauczycielski. Jak zaciekawić i efektywnie uczyć pokolenie Z i Alfa?” dedykowanej nauczycielom i pedagogom.

Gościem specjalnym będzie prof. Jan Miodek. Konferencję otworzy wywiad z Dariuszem Martynowiczem, Nauczycielem Roku 2021. Wśród prelegentów i prowadzących warsztaty znajdą się również doświadczeni psycholodzy i pedagodzy, a wśród nich: Maciej Jonek, dr Anetta Pereświet-Sołtan, dr Beata Rajba z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, Aleksandra Musielak z WSB Gdynia, dr Jędrzej Witkowski, Urszula Jasieńska, Katarzyna Kasprzyk z WSB Warszawa, Zyta Czechowska oraz Jolanta Majkowska.

Zapraszamy do udziału! Więcej informacji o konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: www.konferencjadlanauczycieli.pl

(GN)