Nasz patronat. Już 27 maja „Detektyw Bruno” na ekranach kin

„Detektyw Bruno” to nowy film familijny w reżyserii Magdaleny Nieć i Mariusza Paleja, w którym zobaczymy takie gwiazdy polskiego kina jak Piotr Głowacki, Karolina Gruszka, Dorota Kolak czy Ireneusz Czop, także reprezentujących młode pokolenie Iwo Rajskiego, Martynę Woźniak i Mię Goti. Film można będzie obejrzeć na dużym ekranie już od piątku 27 maja br. Ta opowieść spodoba się młodym i starszym widzom. Filmowe spotkanie z „Detektywem Bruno” może być dobrym pomysłem nie tylko na rodzinne, lecz także klasowe wyjście do kina. Patronem medialnym jest Głos Nauczycielski.

„Oskar najbardziej na świecie lubi rozwiązywać zagadki i oglądać serial >>Detektyw Bruno<<. Kiedyś chciałby być taki jak jego bohater, na razie jednak ma osiem lat i mieszka w rodzinnym domu dziecka. Jest mu tu dobrze, ale oczywiście tęskni za rodzicami. Dlatego, gdy odkrywa przygotowaną przez nich zabawę w odkrywanie urodzinowego skarbu, koniecznie chce ruszyć na poszukiwania” – czytamy w opisie dystrybutora filmu Monolith Films.

„Zagadka nie jest łatwa, postanawia więc wynająć najlepszego detektywa na świecie, czyli Bruna. Nie przyjmuje do wiadomości, że Bruno Księski to tylko aktor, w dodatku niezbyt sympatyczny. Z całej przygody pewnie wyszłyby nici, gdyby nie fakt, że gwiazdor ostatnio traci na popularności, a jego menedżerka dostrzega w pojawieniu się Oskara szansę na podreperowanie wizerunku. Oskar i Bruno rzucają się więc w wir przygody. Ten pierwszy pełen entuzjazmu, ten drugi zaś niechętny i zblazowany. Jednak im bardziej Oskar wywraca życie Bruna do góry nogami, tym jaśniejsze się staje, że tego właśnie im obu trzeba było do szczęścia!” – zachęca dystrybutor.

Reżyseria: Mariusz Palej

Obsada: Piotr Głowacki, Iwo Rajski, Karolina Gruszka, Dorota Kolak, Ireneusz Czop, Edyta Jungowska

(GN)

Fot: Materiały prasowe