Nasz patronat. Konferencja online dla nauczycieli: „MoTYwacja. Nauczyciel, uczeń, rodzic. Jak motywować siebie i innych?”

Z przyjemnością informujemy, że zostały uruchomione zapisy na bezpłatną konferencję online „MoTYwacja. Nauczyciel, uczeń, rodzic. Jak motywować siebie i innych?”, która odbędzie się 21 września 2023 roku w godz. 9:30-15:30. Głos Nauczycielski sprawuje patronat medialny nad konferencją, a wśród prelegentów i prelegentek znaleźli się m.in. Iwona Pietrzak-Płachta, Nauczyciel Roku 2022 oraz Jarosław Kordziński, nauczyciel konsultant, szkoleniowiec. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Michał Zawadka, trener i mówca, promotor pozytywnego myślenia w życiu i w biznesie.

To już III edycja wydarzenia organizowanego przez Uczelnie WSB Merito (wcześniej: Wyższe Szkoły Bankowe) i Uniwersytet Dolnośląski DSW (wcześniej: Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu), które rokrocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i pozytywnym odbiorem wśród pedagogów z całej Polski.

Jeśli:

  • pragniesz odnaleźć lub odzyskać inspirację i energię w pracy z uczniem,
  • poszukujesz skutecznych metod stymulowania jego motywacji,
  • chcesz poszerzyć wiedzę i umiejętności w zakresie świadomej i efektywnej edukacji,

ta konferencja jest dla Ciebie!

>> Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Aby dokonać zapisu na wydarzenie, kliknij poniższy przycisk i wypełnij formularz, który znajduje się na stronie: www.konferencjadlanauczycieli.pl

Podczas spotkania poruszymy między innymi takie kwestie, jak:

  • automotywacja w pracy nauczyciela,
  • sposoby komunikacji i budowanie realizacji ze współczesną młodzieżą,
  • uważność w edukowaniu, edukacji i byciu edukowanym,
  • typologia FRIS – o różnych stylach myślenia i działania,
  • budowanie motywacji wewnętrznej i odpowiedzialności uczniów za proces uczenia się,
  • wtórne rozbudzenie pasji i wzmocnienie dumy z bycia nauczycielem, mentorem czy pedagogiem,
  • młode pokolenie nauczycieli i ich motywacja do pracy.

I wiele więcej.

Weź udział w eksperckich wykładach, a także na warsztatach, które pozwolą Ci przekuć zdobytą wiedzę w warte wykorzystania w codziennej pracy działania.

Nie zwlekaj z zapisem. Konferencja online „MoTYwacja. Nauczyciel, uczeń, rodzic. Jak motywować siebie i innych?” to doskonała okazja do zdobycia cennej lekcji oraz poznania narzędzi, które wesprą Cię w procesie tworzenia silnej relacji ze współczesną młodzieżą i kształtowaniu Twojej postawy jako lidera i mentora.

>> Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia.

Do zobaczenia 21 września!

Zapraszamy!

Organizatorzy i patron medialny

#konferencjadlanauczycieli #motywacja #uczelnieWSBMerito