NASZ PATRONAT. Konferencja online „Szkoła przyszłości. Transformacja cyfrowa w edukacji”

Kolejna edycja konferencji edukacyjnej stworzonej z myślą o nauczycielach, uczniach oraz kierownictwie placówek odbędzie się już 27 września o godz. 10. Wydarzenie pod hasłem „Szkoła przyszłości. Transformacja cyfrowa w edukacji” odbędzie się w całości online i organizowane jest przez Dell Technologies oraz Intel.

Podczas konferencji eksperci z Dell Technologies wraz z partnerami edukacyjnymi porozmawiają o tym, jak polepszyć jakość sektora edukacji w Polsce i dlaczego nie będzie to możliwe bez odpowiednich narzędzi oraz programów. Będzie to doskonała okazja, aby wysłuchać inspirujących wykładów o przyszłości edukacji, nowych rozwiązaniach i narzędziach oraz zmianach, jakie zachodzą w sposobie nauczania.

Dell Technologies od lat wdraża technologie, które wspomagają cyfryzację i rozwój szkolnictwa w Polsce, a dzięki stałemu kontaktowi ze środowiskiem edukacyjnym dostosowuje swoje urządzenia i usługi do potrzeb użytkowników.

Więcej informacji o agendzie wydarzenia oraz link do rejestracji znajdziecie na stronie: https://www.rozwiazaniadlaedukacji.pl/konferencja-szkola-przyszlosci-transformacja-cyfrowa-w-edukacji/

Serdecznie zachęcamy do udziału!

“Głos Nauczycielski” jest patronem medialnym konferencji.