NASZ PATRONAT. PP na FB – live”, czyli miniwywiady z ekspertami konferencji Pokazać -Przekazać 2022

Inni to także my. Różnorodność jako potencjał społeczny i wyzwanie dla edukacji. Tak brzmi tytuł tegorocznej konferencji Pokazać – Przekazać, która odbędzie się 26 i 27 sierpnia w Centrum Nauki Kopernik.

W trakcie wydarzenia – obejmującego wykłady, panele, grupy dyskusyjne, warsztaty, pokazy filmowe, spotkania z ekspertami oraz giełdę inicjatyw – organizatorzy wspólnie z przedstawicielami różnych środowisk spróbują odpowiedzieć na najważniejsze wyzwania dotyczące edukacji włączającej (szczegóły: https://www.kopernik.org.pl/pokazac-przekazac-2022 ).

Zanim to nastąpi, Centrum Nauki Kopernik zachęca do oglądania cyklu mini-wywiadów z ekspertami zaproszonymi na PP2022, w kontekście ich wystąpień na konferencji.  Na żywo, w każdą środę lipca i sierpnia , zawsze o godz. 18.00 na profilu FB Centrum Nauki Kopernik  https://www.facebook.com/CentrumNaukiKopernik

13 lipca o 18.00 – prof. Małgorzata Żytko, pedagog, pracownik naukowy Wydziału Pedagogicznego UW, członek ATEE (Association for Teacher Education in Europe) powie m.in., jaka jest rola nauczycieli w edukacji włączającej.