NASZ PATRONAT. Uwaga, konkurs! Jak nowe technologie mogą zmienić pracę nauczyciela i dyrektora przedszkola i szkoły

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu sketchnotki, tj. notatki graficznej z wykorzystaniem tradycyjnych metod i narzędzi, ale także aplikacji, a następnie wykonanie dobrej jakości skanu lub zdjęcia tej pracy, lub wykonanie notatki graficznej z wykorzystaniem wybranej aplikacji lub programu i wygenerowanego pliku jpg, pdf lub png i przesłanie go za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ogłasza ogólnopolski konkurs.

Jest to inicjatywa o zasięgu ogólnopolskim, skierowana do dyrektorów i nauczycieli publicznych oraz niepublicznych przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

Celem konkursu jest pokazanie jak nowe technologie mogą zmienić pracę nauczyciela i dyrektora przedszkola i szkoły. 

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu sketchnotki, tj. notatki graficznej z wykorzystaniem tradycyjnych metod i narzędzi, ale także aplikacji, a następnie wykonanie dobrej jakości skanu lub zdjęcia tej pracy, lub wykonanie notatki graficznej z wykorzystaniem wybranej aplikacji lub programu i wygenerowanego pliku jpg, pdf lub png i przesłanie go za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Wielkość pliku nie powinna być większa niż 10 MB.

Konkurs jest przeprowadzany w terminie od dnia 2 września 2022 r. (ogłoszenie i start konkursu) do dnia 16 września 2022 r. do godz. 23:59:59 (zakończenie przyjmowania prac). Okres ten nie obejmuje ogłoszenia laureatów i wydania nagród.

Konkurs przebiega w dwóch kategoriach: Nauczyciel – dla wszystkich nauczycieli szkół i placówek oraz Dyrektor – dla wszystkich dyrektorów szkół i placówek. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27 września 2022 r.

Patroni konkursu:

  • Dell Technologies
  • Microsoft
  • specjalni.pl
  • Goggle for Education
  • Głos Nauczycielski
  • Belfry Bazgrolą
  • Centralny Dom Technologii

Nagrodzimy po 3 osoby w każdej z kategorii czyli nauczyciel i dyrektor.

Na nagrodzonych czekają atrakcyjne nagrody, co szczegółowo przedstawia regulamin konkursu.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 27 września 2022 r.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

Swoją pracę konkursową prześlij TUTAJ

Więcej o konkursie na Fanpage NODN tutaj oraz na stronie ośrodka TUTAJ

 

7 września odbył się bezpłatny webinar, podczas którego Mateusz Łysek uczył chętnych nauczycieli i dyrektorów jak stworzyć notatkę graficzną.

 

Nagranie webinaru można zobaczyć tutaj: https://nodnzytaczechowska.pl/nagranie-webinaru-jak-narysowac-graficzna-notatke/