Nasz patronat: Warsztaty z Projektorem. Rekrutacja do 15 września

Od 16 sierpnia do 15 września 2022 r. trwa rekrutacja nauczycieli/ek do Warsztatów z PROJEKTOREM. W tej edycji organizatorzy wprowadzili zasadę no-limit wobec liczby zgłaszanych przez nauczyciela/kę klas (klasy IV-VII). Bez zmian pozostały wymogi formalne, jakie nauczyciel/ka musi spełnić, aby zakwalifikować się do Programu a są nimi: zawód nauczyciela, praca w placówce, z której pochodzi zgłaszana klasa oraz placówka mieszcząca się w miejscowości do 20. tys. mieszkańców.

„W tegorocznej ofercie Programu znajdują się Warsztaty z PROJEKTOREM. Warsztaty te rozwijają w uczniach wrażliwość społeczną, umiejętność współpracy, samodzielność w definiowaniu problemów oraz tworzeniu i wprowadzaniu w życie ich lokalnych rozwiązań. Dzieci wraz z studentami/kami, wolontariuszami/kami, we współpracy z nauczycielem/ką, skupiają się na aktywności obywatelskiej w 3 wybranych przez siebie obszarach: -ochrony planety, -świadomości medialnej oraz -szczęściu osobistym” – czytamy.

Więcej informacji oraz link do formularza rekrutacyjnego znajduje się w zakładce NAUCZYCIEL: https://www.projektor.org.pl/nauczyciel/  oraz na stronie internetowej: www.projektor.org.pl

PROJEKTOR to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego realizatorem jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości.

(GN)

Nasz patronat. Wolontariusze_ki Programu PROJEKTOR poprowadzą zajęcia rozwojowe dla Twoich uczniów. Zgłoś klasę do 10 marca!

Wystartowała Akademia Krytycznego Myślenia. Trwa rekrutacja nauczycielek i nauczycieli