Nasz patronat. We wtorek 30 listopada przedpremierowy pokaz edukacyjny filmu „Animal”

We wtorek 30 listopada w warszawskim kinie Atlantic odbędzie się  specjalny przedpremierowy pokaz edukacyjny filmu „Animal”, na które dystrybutor zaprosił dyrektorów szkół, nauczycieli, wychowawców młodzieży, pedagogów szkolnych, animatorów kultury oraz samych uczniów (młodzież 15+). Po projekcji przewidziano min. rozmowę z Karoliną Rutkowską (Otwarte Klatki).

Na pokaz  zapraszają stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, Best Film oraz  Entropia Słowa. Głos Nauczycielski jest patronem medialnym wydarzenia.

Jak czytamy w opisie dystrybutora “Animal” to wyjątkowa opowieść dla wszystkich, którzy troszczą się o przyszłość naszej planety. “Ciekawe rozmowy, inspirujące inicjatywy i zaangażowanie młodych bohaterów dają nadzieję na lepszą przyszłość i sprawiają, że >>Animal<< to film unikatowy na skalę światową” – podkreślono.

“Bella i Vipulan, dwójka nastolatków oddanych sprawie ochrony zwierząt, oraz Jane Goodall, powszechnie znana prymatolożka zajmująca się badaniami nad szympansami, zabiorą nas w podróż po całym świecie, aby pomóc nam zrozumieć, dlaczego zwierzęta giną i co możemy zrobić, żeby odwrócić tę śmiertelną tendencję” – czytamy w opisie fabuły.

Więcej informacji można znaleźć tutaj oraz na Facebooku.

(GN)

Nasz patronat. 30 listopada przedpremierowy pokaz edukacyjny filmu „Animal”