OGŁOSZENIE. Weź udział w konkursie „Mleczna jesień” i wygraj atrakcyjne nagrody

Program „Mamy kota na punkcie mleka” sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka zaprasza do udziału w konkursie „Mleczna jesień”, który trwa od 21 września do 5 października 2020 roku. W mlecznej zabawie mogą wziąć udział placówki z całej Polski, które przystąpiły do programu w 2020 roku.

 

Udział w konkursie polega na przygotowaniu pracy plastycznej dowolną techniką: malarstwo, rysunek, wycinanki, wyklejanki i inne techniki zaproponowane przez nauczycieli prowadzących zajęcia, która ukazywałaby jak uczniowie chcieliby przywitać jesień. Kompozycja powinna nawiązywać do mleka i produktów mleczarskich oraz prezentować dlaczego powinniśmy spożywać mleko i produkty mleczarskie w ciągu dnia i jaką rolę odgrywają w codziennej diecie ucznia. Każdy z uczniów przygotowuje własną pracę, a następnie klasa wyłania najlepszą, która stanowi pracę konkursową. Gotową pracę konkursową należy przesłać na adres promocja@izbamleka.pl w formie PDF, WORD, JPG w tytule wpisując „Mleczna jesień” ze wskazaniem placówki, klasy i ilości uczniów, celem kwalifikacji do konkursu.

Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Za I  miejsce przewidziane jest spotkanie zwycięskiej klasy z mlecznym bohaterem kampanii (istnieje możliwość zamiany nagrody na kubki projektu „Mamy kota na punkcie mleka”) a Nauczyciel zwycięskiej klasy otrzyma sportowy blender-Kenwood. Za zajęcie II miejsca klasa otrzyma upominki projektu „Mamy kota na punkcie mleka” w postaci notesów projektowych, a Nauczyciel zwycięskiej klasy otrzyma czajniczek z filiżanką do zaparzenia herbaty. Klasa, która zajmie III miejsce zostanie obdarowana upominkami projektu „Mamy kota na punkcie mleka”  w postaci odblasków, a Nauczyciel zwycięskiej klasy otrzyma mleczną maselniczkę.

Regulamin oraz szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne na stronie www.kochammleko.pl

Chcesz wziąć udział w konkursie, a nie jesteś jeszcze w programie? Nie czekaj, dołącz do programu, baw się  i ucz razem z nami! Wystarczy wypełnić deklarację, którą można znaleźć na stronie www.kochammleko.pl, a następnie wypełnioną deklarację przesłać drogą elektroniczną na adres: promocja@izbamleka.pl  lub wysłać pocztą na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok. Mleczna kampania obejmuje swoim zasięgiem placówki z całej Polski, a udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

 

 

Źródło: Biuro kampanii „Mamy kota na punkcie mleka”