OGŁOSZENIE. Wycieczki szkolne jadą w tym roku do ENERGYLANDII!

Energylandia to miejsce na wspaniałą wycieczkę szkolną. Znajdziecie tam ekscytujące karuzele i niesamowite przejażdżki. Niecodzienna rozrywka to jedno, ale… co z nauką?

Połączenie tych dwóch rzeczy byłoby czymś fantastycznym i właśnie to ma do zaoferowania Energylandia. Tutaj sprawdzicie jak prawa fizyki działają na roller coasterach, które biją światowe rekordy prędkości i wysokości, a także weźmiecie udział w zaskakujących pokazach. Pamiętajcie, że nie ma nic lepszego od nauki popartej ciekawymi doświadczeniami i odczucia zjawisk fizycznych na własnej skórze.

Doświadczenia i eksperymenty

Przyzwyczajeni jesteśmy do tradycyjnego nauczania, które znamy ze szkoły, ale czy nie warto doświadczyć pewnych zjawisk od razu w praktyce? Pomoże nam w tym przyjazd do Energylandii, podczas którego w otoczeniu spektakularnej scenerii, innowacyjnych roller coasterów doświadczyć będziecie mogli na własnej skórze zjawisk fizycznych, znów Waszych nauczycieli zmotywuje i zainspiruje do ciekawych zadań w zakresie matematyki i przedmiotów ścisłych. Trochę nauki, szczypta zabawy i dużo szaleństwa! To wszystko znajdziecie podczas wycieczki szkolnej do Energylandii!

 

Odkrycia i wynalazki w Energylandii

W Energylandii znajdziecie MOYA Planetarium, które oferuje seanse o naprawdę interesującej tematyce. W klimatyzowanej, przestronnej sali z wygodnymi fotelami zostaniecie zabrani w „podróż wehikułem czasu” po fascynującej historii lotnictwa. Odprężcie się i oglądajcie!

Podróż do średniowiecza

W Smoczym Grodzie poczujecie klimat średniowiecznego miasteczka. Budynki wykonane z drewna i kamieni oraz brukowane alejki – ta niezwykła architektura w połączeniu ze wspaniałymi dekoracjami na pewno zapadnie wszystkim na długo w pamięci.

A co z rozrywką?

5 stref zabawy, różnorodność fascynujących urządzeń rozrywkowych, 15 szalonych roller coasterów, a oprócz tego interaktywne gry i zabawy. Ponadto spektakularne pokazy odważnych kaskaderów i artystów. To wszystko znajduje się na ogromnym terenie o powierzchni aż 35 hektarów. Niecodzienne przygody i ekscytujące przejażdżki w Energylandii zapamiętacie na bardzo długo. Przeżycie ich razem z koleżankami i kolegami ze szkoły zacieśni Wasze więzi i zaowocuje niesamowitymi wspomnieniami.

 

Atrakcje dla osób w każdym wieku!

Duża różnorodność urządzeń rozrywkowych sprawia, że w Energylandii każdy bez względu na wiek znajdzie atrakcję dla siebie. Ekstremalne roller coastery przyprawią o dreszczyk emocji, a strefa Familijna i Bajkolandia przypadną do gustu młodszym poszukiwaczom przygód. Znajdziecie również atrakcje dostępne już od 2 roku życia. Dla spragnionych tropikalnych doznań doskonale sprawdzi się strefa Big Milk Water Park oraz Tropical Fun, czyli ogromny obszar z najróżniejszymi basenami oraz kilkunastoma zjeżdżalniami. Pamiętajcie, że jeden bilet wstępu do Energylandii obejmuje wszystkie przejażdżki w całym Parku – także w strefie wodnej.

Bezpieczeństwo w Parku to podstawa

Energylandia stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo. Każde urządzenie posiada odpowiednie atesty i przechodzi regularne przeglądy techniczne. Oczywiście Park Rozrywki może się pochwalić wykwalifikowaną kadrą odpowiednio przeszkolonych pracowników, w szczególności konserwatorów i operatorów atrakcji, którzy rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków.

Dzieci mogą korzystać wyłącznie z atrakcji dostosowanych do ich wieku i wzrostu, a w strefie wodnej teren monitoruje kilkunastu profesjonalnych ratowników, którzy non stop strzegą bezpieczeństwa wszystkich gości. Kwestie związane z naszym bezpieczeństwem są zawsze traktowane priorytetowo!

Korzystne ceny!

Grupy szkolne mogą liczyć na specjalne ceny oraz posiłek GRATIS! W Energylandii zrealizować można również Bon Turystyczny. Bilet obejmuje pokazy, widowiska oraz wszystkie atrakcje Parku. Specjalnie zniżki przysługują również opiekunom oraz kierowcom. Parking dla autobusów jest bezpłatny.

 

Czy to daleko?

Park Rozrywki położony jest pomiędzy Katowicami i Krakowem. Z tych miast podróż do Zatora zajmie Wam mniej niż godzinę! Najmłodsi, czas podróży mogą umilić sobie pobudzającymi wyobraźnię łamigłówkami i rebusami. Dla starszych dzieci przygotowano wciągające zadania matematyczne związane z Energylandią, a dla licealistów ciekawe zadania z fizyki. Są one dostępne na stronie internetowej, ale możecie je również odebrać w kasach Parku.

Po szczegóły dotyczące wycieczek szkolnych zapraszamy na stronę internetową: https://energylandia.pl/cennik/szkoly/.

Do zobaczenia w Energylandii – najnowocześniejszym Parku Rozrywki w Polsce!