PROMOCJA. Konkurs „Mleczne zimowe życzenia”

Kampania „Mamy kota na punkcie mleka” przygotowała kolejny konkurs, tym razem w zimowym wydaniu – „Mleczne zimowe życzenia bożonarodzeniowe”, który trwa od 12.11.2019 r. do 03.12.2019 r. Wszystkie klasy I-III szkół podstawowych, które przystąpiły do programu, mogą wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody!

Udział w konkursie polega na przygotowaniu przez klasę kartki z życzeniami bożonarodzeniowymi dla Kota Mleczysława oraz Mlecznej Kity. W życzeniach oprócz kwestii świątecznych poruszony musi być temat mleka i produktów mleczarskich, które stanowią niezbędny element dziennej diety. Każda klasa biorąca udział w programie może przesłać tylko jedną pracę konkursową, dzięki czemu uczniowie będą pracować wspólnie, razem walczyć o wygraną. Mile widziane są prace pełne energii i poczucia humoru, takie właśnie najbardziej lubi Mleczysław i jego koleżanka.

Gotową pracę konkursową należy przesłać na adres [email protected] w tytule wpisując „Mleczne zimowe życzenia” nazwę szkoły oraz ilość uczniów, celem kwalifikacji do konkursu.

Jakie nagrody są przewidziane w konkursie?

Główną nagrodą konkursu jest spotkanie z Mleczną Kitą, upominki programu „Mamy kota na punkcie mleka”.

Chcesz wziąć udział w konkursie, a nie jesteś jeszcze w programie? Wystarczy wypełnić deklarację przystąpienia do programu, którą można znaleźć na stronie www.kochammleko.pl i przesłać ją drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub wysłać pocztą na adres: Polska Izba Mleka, ul. Mickiewicza 7 lok. 23, 15-213 Białystok.

Pamiętaj, by wygrać – trzeba grać!

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdą Państwo w regulaminie dostępnym na stronie www.kochammleko.pl .

Projekt jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka.