OGŁOSZENIE. Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa świętuje jubileusz 25-lecia obecności na rynku ubezpieczeniowym

Dokładnie 25 lat temu, z inicjatywy Związku Nauczycielstwa Polskiego, rozpoczęła się historia NAU. Rok 2023 jest zatem dla Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej wyjątkowy – świętuje jubileusz 25-lecia działalności. To szczególny czas podsumowań, wspomnień oraz planowania najbliższych lat.

Na stanowisko pierwszego Prezesa NAU został powołany Grzegorz Stolarczyk, zaś od 2001 roku niezmiennie piastuje je Adam Rowicki.

NAU, od początku swojej działalności, jest związana z branżą oświatową. Jako pierwsza agencja ubezpieczeniowa zrewolucjonizowała ten rynek, oferując ubezpieczenia grupowe przeznaczone dla nauczycieli i pracowników oświaty. Wraz z PZU Życie wprowadziła pierwszy i zarazem największy branżowy program ubezpieczenia na życie Edukacja. Tym samym firma zapoczątkowała dostosowywanie oferty do potrzeb branży oświatowej.

Na przestrzeni 25 lat NAU stała się nie tylko niekwestionowanym liderem na rynku dedykowanych rozwiązań ubezpieczeniowych, ale także jednym z najbardziej zaufanych Partnerów dla podmiotów edukacyjnych w Polsce.

NAU jest firmą innowacyjną, otwartą na nowe trendy. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce zaoferowała swoim Klientom karty kredytowe – Jubileuszowe Karty Kredytowe ZNP. Wydała je wraz z Multibankiem w 2004 roku z okazji 100-lecia ZNP.

Dziś NAU to szereg rozwiązań, wśród których znajdują się nie tylko ubezpieczenia grupowe i indywidualne, ale także program lojalnościowy Klub NAU (od 2006 r.), telefonia komórkowa NAU Mobile (od 2018 r.) oraz platforma do zarządzania żłobkiem i przedszkolem NAU Kids (od 2020 r.).

Do kluczowych działań NAU należy również stworzenie ubezpieczenia grupowego NNW Bezpieczna Rodzina  dedykowanego pracownikom oświaty (2014 r.), a także uruchomienie sieci multiagencyjnej (2015 r.) i wdrożenie NAU24 – innowacyjnej platformy sprzedażowej, stanowiącej główne narzędzie pracy dla agentów współpracujących z NAU (2020 r.).

Dzięki współpracy z ponad 20 największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce, NAU może oferować swoim Klientom szeroki wybór ubezpieczeń majątkowych , życiowych, komunikacyjnych ,turystycznych oraz NNW.

– Jesteśmy dumni, że od 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność na rynku ubezpieczeniowym i wciąż zajmujemy pozycję lidera wśród ubezpieczeń dla branży oświatowej. – mówi Adam Rowicki, Prezes Zarządu NAU. – Misją NAU, a zarazem priorytetem od początku działalności firmy, było i jest wsłuchiwanie się w potrzeby pracowników oświaty, naszych najważniejszych klientów. Później szukamy dla nich rozwiązań, które w optymalny sposób je zaspokajają.

NAU dba również o relacje z otoczeniem – wspiera lokalne i ogólnopolskie inicjatywy społeczne. Pracownicy angażują się w przygotowywanie paczek dla najbardziej potrzebujących rodzin w ramach programu Szlachetna Paczka. Ponadto w 2022 roku, w geście solidarności z narodem ukraińskim, firma wsparła Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Przekazała środki pieniężne na rzecz dzieci z Ukrainy, a także 1000 paczek z artykułami szkolnymi dla ukraińskich dzieci, które rozpoczynały edukację w polskich szkołach.

Przed NAU lata pełne wydarzeń, nowości i obchodów jubileuszowych. W 2023 r. przedstawi nowe benefity i usługi finansowe dla swoich Klientów.