PROMOCJA. Ruszyła „Aktywna Tablica”. Wnioski tylko do 4 września!

Ruszył długo wyczekiwany program „Aktywna Tablica”. W bieżącej edycji harmonogram realizacji programu jest bardzo napięty – szkoły mają czas na złożenie wniosków do 4 września!

 

Na program w latach 2020–2024 przewidziana jest łączna kwota 361 455 000 zł,
z budżetu państwa, z czego 70 000 000 zł w 2021 r., Program będzie finansowany w 80% ze środków budżetu państwa i w 20% z wkładu własnego organów prowadzących szkołę. Z programu mogą skorzystać szkoły podstawowe, ponadpodstawowe i specjalne ośrodki szkolno-wychowawcze dla uczniów niewidomych lub słabowidzących. Szkoła może wnioskować maksymalnie o 17 500 zł lub 43 750 zł . SPRAWDŹ!

KREATOR WNIOSKÓW

Pomoce dydaktyczne objęte wsparciem:

– interaktywne monitory dotykowe o przekątnej ekranu co najmniej 55 cali,
– tablice interaktywne z projektorem ultraogniskowym,
– tablice interaktywne bez projektora ultraogniskowego,
– projektory lub projektory ultrakrótkoogniskowe,
– głośniki lub inne urządzenia pozwalające na przekaz dźwięku,
– pomoce dydaktyczne dla uczniów z SPE,
– specjalistyczne oprogramowanie do pomocy dydaktycznych dla uczniów z SPE.

Szkoła może wnioskować również o udzielenie wsparcia finansowego na zakup laptopów i zestawów dla nauczycieli do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Jakie produkty wybrać?

Zachęcamy do wyboru monitorów interaktywnych Avtek – najbardziej popularnych monitorów w Polsce (wg FutureSource). Polska marka Avtek obecna na rynku od 15 lat niezmiennie cieszy się dużą popularnością i zaufaniem wśród klientów i użytkowników edukacyjnych. Monitory interaktywne Avtek (link Avtek.pl) stanowiły w 2019 ponad 40% wszystkich zakupów w tej grupie produktów.

 

Polecamy również aplikację do terapii na monitory interaktywne „EduBoty”, która obejmuje zestaw zadań wspomagających terapię uczniów ze specyficznymi trudnościami w nauce matematyki, czytania i pisania lub z deficytami w zakresie funkcji poznawczych, w tym z różnorodnymi zaburzeniami uwagi.

Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 6 Lite z aplikacją terapeutyczną EduBoty

Dlaczego Avtek?

 

Marcin Stefanow, dyrektor marketingu ViDiS SA

Na przestrzeni ostatnich kilku lat wyraźnie obserwujemy zmianę w preferencjach zakupowych szkół. Na popularności zyskały monitory interaktywne kosztem tablic interaktywnych, zmieniły się również oczekiwania wobec tych pierwszych” – informuje Marcin Stefanow, dyrektor marketingu ViDiS SA. Najczęściej wybieranym modelem nie jest już najmniejszy rozmiar 55. Palmę pierwszeństwa, z ogromną przewagą, przejęły monitory o przekątnej 65”, które są również minimalnym rekomendowanym przez nas rozmiarem do średniej wielkości klas. Popularność w szkołach szybko zyskują również duże monitory 75”.

 

 

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza, by przygotować wniosek dyrektora szkoły do organu prowadzącego: KREATOR WNIOSKÓW

Nasi Konsultanci Edukacyjni chętnie doradzą w kwestiach doboru rozwiązań sprzętowych dla szkół
ZNAJDŹ KONSULTANTA W TWOJEJ OKOLICY

 

AVTEK JAKOŚĆ DOCENIONA PRZEZ TYSIĄCE NAUCZYCIELI