Trwają ostatnie przygotowania do 27. Pol’and’Rock Festival. Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej

27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca na dawnym lotnisku Makowice – Płoty w województwie zachodniopomorskim. Na terenie o powierzchni 78 hektarów znajdą się pola namiotowe, scena, na której wystąpi blisko 30 wykonawców, strefa ASP ze spotkaniami ze znanymi gośćmi oraz koncertami wieczornymi, a także przestrzenie partnerów.

Tegoroczny festiwal ma formę hybrydową – jest dostępny dla publiczności obecnej na miejscu na lotnisku Makowice – Płoty oraz online na wielu kanałach Fundacji WOŚP i jej partnerów. W wydarzeniu w formie stacjonarnej, na zamkniętym terenie, uczestniczyć będzie mogło 20 tys. osób. Wszyscy muszą mieć specjalne wejściówki.

Pieniądze z wejściówek przeznaczone zostaną na zabezpieczenie uczestników w związku z pandemią koronawirusa – maseczki, płyny do dezynfekcji, testy w kierunku COVID-19 przeprowadzane przy wejściu na teren festiwalu.

Na Festiwalu wystąpią m.in. Dżem, Dubioza Kolektiv, Hańba!, Black River, Tides from Nebula, Renata Przemyk, Morgane Ji i Kasia Kowalska.

Na Akademii Sztuk Przepięknych spotkać będzie się można z Arkadiuszem Jakubikiem, Andrzejem Chyrą, Martą Lempart, Elżbietą Dzikowską, Jakobe Mansztajnem (Make Life Harder), Przemkiem Kossakowskim i ekipą Down the Road, Łukaszem Czepielą, Radkiem Kotarskim oraz adwokatami Sylwią Gregorczyk-Abram i Michałem Wawrykiewiczem.

Transmisja z wydarzenia dostępna będzie w serwisie YouTube, na Facebooku i Twitchu, a także w Onecie i na antenie Antyradia.

Pol’and’Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. W ubiegłym roku z uwagi na pandemię festiwal odbył się online pod hasłem „Najpiękniejsza Domówka Świata”.

(JK, GN)

Fot: Polandrock Festival/Twitter

30 lipca pod batutą Jurka Owsiaka ruszy w sieci „Najpiękniejsza Domówka Świata”.

WOŚP: Znamy końcowy wynik zbiórki podczas 29. Finału. To absolutny rekord