Warsztat PSNPS: Jak rozmawiać z uczniami z Ukrainy w kontekście obecnego kryzysu?

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli, nie tylko członków stowarzyszenia, do udziału w spotkaniu z Weroniką Potaczek – psycholożką, która poprowadzi warsztat pod tytułem „Jak rozmawiać z uczniami z Ukrainy w kontekście obecnego kryzysu?”. Kiedy? 1 marca 2022 r., godzina 17:30 Jaka forma? Online

„Wszyscy zdajemy sobie sprawę z dramatycznych uczuć jakie targają naszymi uczniami, którzy niejednokrotnie urodzili się właśnie w obszarze gdzie teraz spadają bomby. Bądźmy z nimi w tych trudnych chwilach” – wzywa stowarzyszenie.

Zapisy na szkolenie:
https://forms.office.com/r/UF0E4ceVpF

Jednocześnie PSNPP – jak informuje przewodniczący stowarzyszenia dr Karol Dudek-Różycki – w porozumieniu z „Będzie Lepiej” Fundacją ks. Mieczysława Malińskiego uruchomiło zbiórkę pieniędzy na wsparcie edukacyjne dla dzieci przybywających na tereny Polski z Ukrainy, aby pomóc im w nauce polskiego, wesprzeć finansowo na początku ich drogi w naszym kraju.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć tę zbiórkę – poniższy link pozostaje do dyspozycji:
https://zrzutka.pl/spvh5k

„Oczywiście jeśli ktoś nie czuje potrzeby wspierania tego dzieła i tak bardzo serdecznie zapraszamy na warsztaty” – czytamy w komunikacie PSNPP.

(GN)