Zapraszamy nauczycieli do nadsyłania zgłoszeń do 3. edycji konkursu Edukacja Jutra

Centralny Dom Technologii i Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju już po raz  trzeci zapraszają nauczycieli do udziału w konkursie Edukacja Jutra, w którym nagradzani są Autorzy najlepszych scenariuszy lekcji. Zgłoszenia można nadsyłać do 7 listopada!

 

 

Swoje zgłoszenia mogą nadsyłać nauczyciele i edukatorzy wszystkich przedmiotów szkolnych. W tej edycji, w związku z ogólną sytuacją geopolityczną na świecie, organizatorzy postanowili eksplorować i jednocześnie popularyzować wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Autorzy najciekawszych scenariuszy otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe.

Po sukcesie dwóch poprzednich edycji Konkursu, po raz kolejny chcemy zebrać i promować najbardziej kreatywne sposoby i pomysły na przeprowadzanie lekcji. Tym razem mogą to być lekcje zarówno zdalne, jak i stacjonarne. Ważne, aby scenariusze zawierały element popularyzacji wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni.

– mówi Karol Izdebski, koordynator projektu

Scenariusze zajęć nadesłane do Konkursu mają być nie tylko oryginalne i innowacyjne, ale także popularyzować wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni. Uczestnicy powinni wykazać się merytoryką i adekwatnością do wieku i poziomu wiedzy uczniów, a treści przekazywane w czasie zajęć muszą być zgodne z podstawą programową.

Aby wziąć udział w Konkursie należy stworzyć autorski scenariusz lekcji. Następnie wystarczy wypełnić i wysłać Formularz zgłoszeniowy online załączając niezbędne dokumenty.

Więcej szczegółów o konkursie znajduje się na stronie: Edukacja Jutra – Fundacja PFR