Ruszamy z naszą coroczną wakacyjną ankietą. Zapraszamy do udzielania odpowiedzi na pytanie: Nauczycielu, jak zamierzasz spędzić w tym roku wakacyjny urlop? Do wyboru jest pięć odpowiedzi. W poprzednich latach nauczyciele często zaznaczali jedną z dwóch odpowiedzi dotyczących poszukiwania pracy. Takie czasy. Chociaż oczywiście najwięcej osób zwykle deklaruje, że chcą po prostu odpocząć. I nic w tym niezwykłego. Za nami przecież bardzo trudny, pracowity rok szkolny! A więc nauczycielskie urlopy to zasłużony czas odpoczynku. A jakie będą wyniki głosowania w tym roku? To okaże się na półmetku wakacji. A teraz prosimy o głosy. Dziękujemy za udział w ankiecie i życzymy udanych, krzepiących urlopów!
Koniec lekcji! Uczniom życzymy udanych wakacji, a nauczycielom wytchnienia na urlopach!