Darmowy internet dla nauczycieli i medyków od UPC Polska. „Grupy które podczas pandemii mierzą się z największymi wyzwaniami”

ZNP otrzymał od UPC Polska wiadomość, że firma kontynuuje program #dzialamyztroska i ponownie wprowadza specjalną ofertę bezpłatnego internetu światłowodowego dla grup zawodowych mierzących się z największymi wyzwaniami podczas pandemii.

UPC do skorzystania z darmowego dostępu do stabilnego, nielimitowanego internetu zaprasza ponownie nauczycieli (a także przedstawicieli zawodów medycznych: lekarzy/rki, pielęgniarzy/rki i ratowników medycznych).

Ze specjalnej oferty mogą skorzystać nauczyciele szkół podstawowych i średnich (a także lekarze/rki, pielęgniarze/rki oraz ratownicy medyczny), którzy nie mają obecnie dostępu do internetu szerokopasmowego, nie są klientami UPC Polska i jednocześnie mieszkają w zasięgu sieci operatora.

Propozycja obejmuje 6-miesięczny okres bezpłatnego dostępu do internetu światłowodowego o prędkości do 150Mb/s lub internet światłowodowy o prędkości do 150Mb/s uzupełniony o pakiet komórkowy SMART, również na okres 6 miesięcy.

Ofertę można zamawiać od 1 grudnia na specjalnej stronie internetowej.

(JK, GN)

Po apelu ZNP. „Internet dla edukacji”: 2 tys. nauczycieli skorzysta z bezpłatnego dostępu do sieci