Głos polskiej oświaty! Ważne! Jak zaprenumerować Głos Nauczycielski na 2024 r.?


Głos Nauczycielski wspiera nauczycieli oraz pracowników oświaty i nauki już od wielu lat. Zachęcamy gorąco do prenumeraty naszego pisma również w 2024 r. Nadal przyjmujemy zamówienia! Poniżej wyjaśniamy, jak zaprenumerować Głos Nauczycielski w sytuacji zmian na rynku świadczenia usług prenumeraty.

Drodzy nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy oświaty i nauki, przedstawiciele ogniw związkowych! Porady z zakresu prawa oświatowego oraz awansu zawodowego, aktualności oświatowe, niezależne opinie, komentarze i analizy, a także publikacje poświęcone historii polskiej oświaty i ZNP znajdziecie tylko w Głosie Nauczycielskim.

Prenumeratę na 2024 r. można zamawiać w naszej redakcji, za pośrednictwem poczty oraz u kolporterów prasy. Ogniwom ZNP oferujemy Głos w pakietach! Polecamy wydanie elektroniczne dostępne na stronie https://e.glos.pl/!

Ważna informacja dla prenumeratorów! Prenumeraty prasy na 2024 r. nie można już zamawiać za pośrednictwem Ruch SA. Spółka Ruch podjęła decyzję o wygaszeniu tego segmentu działalności.

Wszystkich prenumeratorów zainteresowanych kontynuacją prenumeraty wydania drukowanego Głosu Nauczycielskiego zapraszamy do składania zamówień w naszej redakcji lub u kolporterów prasy.

Drodzy Czytelnicy, Drogie Czytelniczki, bądźcie z nami również w 2024 r.! Twórzmy razem dobry klimat dla edukacji w Polsce!Redakcja Głosu NauczycielskiegoPozostałe artykuły w numerze 8-9/2024:
Opis całego numeru: Nr 8-9/21-28 lutego 2024
Wydanie elektroniczne Głosu Nauczycielskiego można czytać na stronie e.glos.pl lub w aplikacji mobilnej na smartfon i tablet, którą można pobrać tutaj: