Głos polskiej oświaty! Ważne! Jak zaprenumerować Głos Nauczycielski w 2024 r.?


Głos Nauczycielski wspiera nauczycieli oraz pracowników oświaty i nauki już od wielu lat. Zachęcamy gorąco do prenumeraty naszego pisma. Na bieżąco przyjmujemy i realizujemy zamówienia na prenumeratę roczną, półroczną, kwartalną! Dostarczymy zamówione egzemplarze nawet od najbliższego wydania (a także z uzupełnieniem już wydanych numerów).

🔴 Drodzy nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy oświaty i nauki, przedstawiciele ogniw związkowych! Porady z zakresu prawa oświatowego oraz awansu zawodowego, aktualności oświatowe, niezależne opinie, komentarze i analizy, a także publikacje poświęcone historii polskiej oświaty i ZNP znajdziecie tylko w Głosie Nauczycielskim.

🔴 Prenumeratę na 2024 r. można zamawiać w naszej redakcji, za pośrednictwem poczty oraz u kolporterów prasy. Ogniwom ZNP oferujemy Głos w pakietach! Polecamy wydanie elektroniczne dostępne na stronie https://e.glos.pl/!

🔴 Prenumeraty prasy na 2024 r. nie można już zamawiać za pośrednictwem Ruch SA. Wszystkich prenumeratorów zainteresowanych kontynuacją prenumeraty wydania drukowanego Głosu Nauczycielskiego zapraszamy do składania zamówień w naszej redakcji lub u kolporterów prasy.

🔴 Drodzy Czytelnicy, Drogie Czytelniczki, bądźcie z nami również w 2024 r.! Twórzmy razem dobry klimat dla edukacji w Polsce!

 

➡️ Prenumerata Głosu – więcej informacji:

glos.pl/prenumerata

➡️ Formularz zamawiania prenumeraty jest dostępny tutaj:

https://glos.pl/formularz-prenumeraty

Pozostałe artykuły w numerze 25-26/2024:
Opis całego numeru: Nr 25-26/19-26 czerwca 2024
Wydanie elektroniczne Głosu Nauczycielskiego można czytać na stronie e.glos.pl lub w aplikacji mobilnej na smartfon i tablet, którą można pobrać tutaj: