#GŁOS W SIECI! Jesteśmy! Pracujemy dla WAS!

Nauczycielu, jeśli nie masz dostępu do drukowanych wydań Głosu, wejdź na stronę ewydanie.glos.pl i korzystaj z wydań elektronicznych.

Z powodu epidemii wiele instytucji musiało zawiesić swoją działalność. My w Głosie Nauczycielskim  pracujemy. Pracujemy dla WAS! Dlatego codziennie możecie znaleźć na www.glos.pl najważniejsze aktualne informacje o edukacji, zdalnym nauczaniu i koronawirusie. Ukazuje się także wydanie drukowane Głosu Nauczycielskiego (wydajemy co dwa tygodnie numery łączone), w którym można znaleźć wiele informacji oraz porad przydatnych w zdalnej pracy w czasach epidemii.

Nauczycielom, którzy do tej pory czytali Głos w pokoju nauczycielskim lub w bibliotece, a obecnie są pozbawieni dostępu do wydania drukowanego, oferujemy wydanie elektroniczne, które zamieszczamy na stronie internetowej ewydanie.glos.pl. Dzięki temu można mieć i czytać Głos nie wychodząc z domu – w swoim smartfonie, tablecie lub komputerze domowym. Więcej informacji znajdziecie na ewydanie.glos.pl:

Przypominamy także o możliwości zamawiania prenumeraty wydania drukowanego Głosu na adres domowy. Redakcja Głosu przyjmuje zamówienia na prenumeratę przez cały rok. Głos można zamawiać na dowolny okres, od wybranego numeru. Czasopismo dostarczamy w przesyłce pocztowej. Szczegóły dotyczące prenumeraty oraz formularz zamówienia znajdziecie TUTAJ:

>> https://glos.pl/prenumerata

>> https://glos.pl/formularz-prenumeraty

Głos (wydanie elektroniczne) jest dostępny także w cyfrowym kiosku Publico24 Newsstand (aplikacja do bezpłatnego pobrania na smartfony i tablety w App Store i Google Play). Aplikację można pobrać TUTAJ:

  

Nasze czasopismo znajduje się na półce “Wydarzenia i Opinie”.

   

#GŁOS W SIECI. Bądźmy razem w trudnych czasach!

Głos Nauczycielski
www.glos.pl
ewydanie.glos.pl

Fot. Głos Nauczycielski