Resort edukacji zachęca młodzież do szczepień w specjalnym spocie. „To szansa na bezpieczny i w pełni otwarty świat”

„Nie wiedzieliśmy, jak Covid-19 wpłynie na nasze życie, jak zmieni się świat, który dotychczas znaliśmy. Wykorzystując możliwość zaszczepienia się, zyskujemy szansę na pełny powrót do aktywności sprzed pandemii – zajęć stacjonarnych w szkołach i na uczelniach, spotkań z bliskimi, uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych i sportowych” – tak MEiN promuje swój spot zachęcający młodzież do szczepień przeciwko COVID-19.

Ministerstwo Edukacji i Nauki przygotowało specjalny spot zachęcający do szczepienia się przeciw Covid-19. Spot pokazuje, że życie w zamkniętej przestrzeni oraz relacje na odległość są źródłem przygnębienia i tęsknoty za normalnością. Akcja szczepień przeciw Covid-19 pozwala nam z nadzieją spojrzeć w przyszłość.

„Akcja szczepień przeciw Covid-19 pozwala nam z nadzieją spojrzeć w przyszłość” – czytamy na stronie internetowej resortu.

Do szczepień zachęca też prezes ZNP Sławomir Broniarz. „Jestem po drugiej dawce AstraZeneca. Szczepmy się w trosce o zdrowie własne i naszych bliskich” – zaapelował w piątek na Twitterze.

(JK, GN)

Dworczyk: Rozważamy możliwość szczepienia przeciwko COVID-19 w szkołach