MEN: Konkurs dla nauczycieli „Kierunek – Innowacja 2024”. Zgłoszenia do 26 lipca

Od 10 czerwca do 26 lipca bieżącego roku nauczyciele szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz przedszkoli mogą nadsyłać zgłoszenia w organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej konkursie „Kierunek – innowacja 2024”. Jego celem jest promocja i wspieranie działalności innowacyjnej szkół i przedszkoli.

„Zachęcamy nauczycieli publicznych i niepublicznych przedszkoli, publicznych i niepublicznych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w kolejnej edycji konkursu >>Kierunek – innowacja 2024<<. Przedsięwzięcie organizuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu przez nauczyciela opisu działalności innowacyjnej zrealizowanej w roku szkolnym 2023/2024” – poinformowano na stronie resortu.

Opis powinien być przygotowany przez jedną osobę. Może jednak obejmować działalność realizowaną przez grupę nauczycieli. Zadanie konkursowe powinno zostać opracowane za pomocą kreatora dostępnego na koncie nauczyciela na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej

Termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych mija 26 lipca 2024 r. Nauczyciel przesyła link do opisu na adres mailowy podany na stronie internetowej właściwego kuratorium oświaty.

Więcej informacji na stronie MEN tutaj

(GN)

MEN: Bezpłatny dostęp do Canva dla uczniów i nauczycieli