Nasz patronat. Fundacja Legii startuje z programem “Ekstra Korki – Matematyka”

Fundacja Legii zaprasza na bezpłatne zajęcia dla maturzystów przygotowujących się do egzaminów maturalnych. Właśnie rusza program Ekstra Korki – Matematyka. To bezpłatny, intensywny kurs online do matury na poziomie podstawowym przeznaczony dla młodzieży z województwa mazowieckiego.

Kurs online do matury na poziomie podstawowym „Ekstra matematyka” będzie trwał 5 tygodni (dwa razy w tygodniu 90 min). Program adresowany jest do młodzieży, która uczy się w szkołach średnich województwa mazowieckiego, poza Warszawą i ma zaległości w matematyce, nie ma środków finansowych na pozaszkolną pomoc w postacie korepetycji, ma warunki techniczne do uczestnictwa w zajęciach online, ma motywację do nauki i gotowość do regularnego zaangażowania.

Partnerem kursu jest Mazowiecki Odział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Więcej informacji na temat programu „Ekstra Korki” można znaleźć tutaj.

Przypomnijmy, że dla uczniów z Warszawy prowadzony jest program pod nazwą „Korki z Legią”. “Bezpłatnie pomagamy uczniom, którzy nie mają środków finansowych na pozaszkolne zajęcia, przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym” – tak organizatorzy programu edukacyjnego, czyli Fundacja Legii, przedstawiają jego misję.

Głos Nauczycielski jest patronem medialnym programów.

(JK, GN)

Nasz patronat. “Korki z Legią” – szósta edycja programu dla maturzystów. Rekrutacja trwa