Nasz patronat. Zespół Szkół Technicznych w Radomiu zaprasza pasjonatów cyfryzacji na wyjątkową konferencję

Po raz 16. Zespół Szkół Technicznych w Radomiu ma przyjemność zaprosić pasjonatów cyfryzacji na ogólnopolską konferencję: „Nowoczesne technologie w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej”.

Konferencja odbędzie się 19-21 listopada br. Przez te trzy dni uczestnicy będą mieli możliwość poznawania najnowszych osiągnięć z dziedziny IT, które można wykorzystać w procesie edukacyjnym. Przygotowano wiele ciekawych wykładów i jeszcze większą ilość zajęć warsztatowych. Nie zabraknie okazji do bezpośredniego kontaktu między firmami, nauczycielami, producentami i odbiorcami. Wszystko po to by uczestnicy wydarzenia mogli rozwiązać nurtujące ich problemy oraz podzielić się swoimi doświadczeniami.

Gdzie szukać pomysłów na ciekawe i inspirujące zajęcia? Jak odnaleźć się w nietypowych warunkach i sytuacjach szkolnych? Skąd czerpać natchnienie? Jak regenerować swoje siły po ciężkiej pracy? Konferencja w Radomiu to właśnie odpowiedź na to jak radzić sobie z coraz szybciej zmieniającą się technologią zwłaszcza teraz, gdy zmuszeni zostaliśmy do pracy online, bardzo często zamknięci w swoich domach, pozbawieni możliwości bezpośredniego kontaktu.

Wspólnie z zaproszonymi przedstawicielami firm organizatorzy postarają się stworzyć atmosferę sprzyjającą wydajnej pracy. Czas pomiędzy ogromną ilością zajęć warsztatowych i wykładowych można będzie spędzić aktywnie w gronie miłośników nowych technologii. Pobyt w Radomiu z pewnością na długo pozostanie w pamięci, a pozyskane materiały posłużą do efektywniejszej pracy.

Zapraszamy do Radomia w dniach 19-21 listopada br.!

Organizatorzy konferencji

***

>> Więcej informacji: https://konferencja.radom.pl

>> Patronat medialny nad konferencją objął Głos Nauczycielski

Fot. konferencja.radom.pl