Oferta last minute dla tegorocznych absolwentów szkół średnich. 15 i 16 września odbędzie się giełda wolnych miejsc na studia (online)

Trwa rekrutacja na studia na rok akademicki 2020/21. Zaplanowana na 15 i 16 września giełda wolnych miejsc to oferta last minute dla wszystkich tych, którzy chcą zrewidować swoje wcześniejsze plany co do kierunku studiów lub czekają na wynik matury poprawkowej.

Giełda wolnych miejsc to ostatni etap kampanii informacyjnej online Studia 2020 realizowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego we współpracy z Fundacją Edukacyjną „Perspektywy”.

„Trzy poprzednie spotkania – Dzień Maturzysty, Kierunkowskaz Kariery i ABC Rekrutacji, pozwoliły kandydatom na studia zapoznać się z ofertą wszystkich typów uczelni oraz znaleźć odpowiedzi na pytania związane z tegoroczną rekrutacją” – czytamy w komunikacie.

📣Ostatni dzwonek🔔 na studia‼️📌razem z fundacją Perspektywy.pl zapraszamy na wydarzenie Studia 2020 – Giełda wolnych…

Opublikowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego Poniedziałek, 14 września 2020

 

„W ramach Giełdy wolnych miejsc zapraszamy do udziału w dwóch spotkaniach online, na których zostanie zaprezentowana oferta poszczególnych typów uczelni: 15 września– szkół technicznych, ścisłych, rolniczych i przyrodniczych, natomiast 16 września – szkół wyższych prowadzących kierunki humanistyczne, społeczne i ekonomiczne.

Kandydaci mogą liczyć na obecność przedstawicieli m.in.: Politechniki Łódzkiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Wrocławskiej, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Zielonogórskiego, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Akademii Leona Koźmińskiego, Collegium Civitas czy Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania.

Giełdę wolnych miejsc odbędzie się we wtorek i środę 15 i 16 września w godz. 13.00-15.00 na stronie http://www.studia.gov.pl. Udział w niej jest bezpłatny.

(JK, GN)

Poradnik dla tegorocznych maturzystów. 7 lipca startuje cykl spotkań online pod hasłem „ABC rekrutacji”