Wakacje z Głosem. Nasze ewydanie przez 14 dni za darmo. Wspólna akcja GN i Publico24

Teraz Głos Nauczycielski można czytać przez dwa tygodnie online bez opłat za dostęp do ewydania. Wystarczy użyć kodu: wakacjezglosem

Wakacje z Głosem – to wspólna akcja Głosu Nauczycielskiego i Publico24, naszego partnera technologicznego. Dzięki niej wszyscy zainteresowani, zarówno osoby dotychczas korzystające z wydania elektronicznego jak i nowi czytelnicy ewydania mogą otrzymać 14-dniowy darmowy dostęp do Głosu w internecie.

Z 14-dniowej promocji można skorzystać już teraz lub do końca wakacji, w wybranym przez siebie terminie (do 31 sierpnia br.). Uwaga, darmowy dostęp do Głosu przez 14 dni jest możliwy tylko na stronie internetowej e.publico24.pl/press (promocja nie dotyczy strony ewydanie.glos.pl).

Co należy zrobić, by skorzystać z 14-dniowego dostępu do ewydania Głosu za darmo?

1. Należy wejść na stronę e.publico24.pl/press i zalogować się na swoje konto użytkownika (dotyczy osób posiadających konto na ewydanie.glos.pl) lub utworzyć i zarejestrować nowe konto.

2. Następnie należy aktywować kod promocyjny: wakacjezglosem

3. Wśród okładek poniżej proszę wybrać Głos Nauczycielski (jesteśmy na półce “Wydarzenia i Opinie”)… i już można czytać nasze wydania!

Głos Nauczycielski i #publico24

Więcej informacji o naszym ewydaniu:

#GŁOS W SIECI! Jesteśmy! Pracujemy dla WAS!