Okręg Małopolski ZNP wystawił na aukcję WOŚP weekendowy pobyt w ośrodku Ciągłówka w Zakopanem

Okręg Małopolski Związku Nauczycielstwa Polskiego wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pobyt w pokoju dwuosobowym w NCWR Ciągłówka, domu wczasowym Związku Nauczycielstwa Polskiego.

„Ośrodek należy do Związku Nauczycielstwa Polskiego, jest położony na zboczu Gubałówki. Wybudowany w 1925 r. ze składek nauczycieli. Obiekt oferuje bardzo dobry standard turystyczny, natomiast sama architektura jest unikalna” – czytamy w opisie aukcji w serwisie Allegro.

„Nasza oferta na 31 finał WOŚP dotyczy dwóch noclegów dla dwóch osób w dowolnym możliwym terminie. Zachęcamy do wczesnej rezerwacji w sezonie! Wyżywienie: w ramach pobytu gwarantujemy śniadania lub obiadokolacje (do uzgodnienia przy rezerwacji terminu) Akceptujemy zwierzęta. Dojazd do obiektu: koszty pokrywa zwycięzca aukcji. Po zakończeniu i opłaceniu aukcji zwycięzca otrzyma dane kontaktowe darczyńcy celem realizacji weekendu” – informuje ZNP.

Aukcja znajduje się tutaj.

Trwa wielkie odliczanie do 31 finału, który odbędzie się 29 stycznia pod hasłem “Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Tym razem Fundacja WOŚP będzie zbiera środki na walkę z sepsą. Jak co roku z Orkiestrą grają też nauczyciele.

(JK, GN)

31 Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku z Orkiestrą zagrają też nauczyciele (pierwsze zbiórki)

ZNP przyjął ponad 50 uczniów i uczennic z Ukrainy w swoim ośrodku w Zakopanem. Arkadiusz Boroń: „Gościmy ich jak w domu”