Przemek Staroń – Nauczyciel Roku 2018 wydaje książkę. „To poradnik psychologiczny, który czyta się jak powieść przygodową”

14 października, w Dzień Edukacji Narodowej ukaże się książka Przemka Staronia “Szkoła bohaterek i bohaterów czyli jak sobie radzić z życiem” będąca wsparciem dla nastolatków mierzących się ze szkolnymi i życiowymi wyzwaniami. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Agora.

 „Nastolatki nie mają łatwo. Na każdym kroku wyzwania. Przemek Staroń – Nauczyciel Roku 2018, psycholog, nauczyciel etyki i filozofii, nominowany do Global Teacher Prize, czyli >>nauczycielskiego Nobla<<, fan Harry’ego Pottera i klocków Lego zebrał od młodych ludzi pytania i wątpliwości, z którymi się borykają” – czytamy w opisie wydawcy.

"- Niech mi pan powie jeszcze tylko jedno – odezwał się Harry. – Czy to dzieje się naprawdę, czy tylko w mojej głowie? -…

Opublikowany przez Przemka Staronia Czwartek, 10 września 2020

 

„Czy to źle być smutnym? Czy warto się zakochiwać? Jak znieść porażkę? Co się stanie, jak wyjdę przed szereg? Dlaczego wygląd jest taki ważny? Następnie odpowiedział na te pytania – opierając się przede wszystkim na swojej wiedzy psychologicznej oraz na historiach bohaterów znanych z książek i filmów. Są wśród nich postacie z >>Harry’ego Pottera<<, >>Władcy Pierścieni<<, >>Stranger Things<<, >>Gwiezdnych Wojen<< czy Avengersów. >>Szkoła bohaterek i bohaterów<< to poradnik psychologiczny, który czyta się jak powieść przygodową –przekonuje wydawca.

Heloł! W sobotę wpadajcie na spotkanie z Przemek Staroń!

Opublikowany przez Mateusza Mielczarka Poniedziałek, 5 października 2020

 

Książkę ilustrowała Marta Ruszkowska.

(JK, GN)

Fot: Przemysław Staroń/Facebook

Przemysław Staroń: Świat na pewno nie będzie już taki sam. W zasadzie już taki nie jest

Przemysław Staroń, Nauczyciel Roku 2018, wśród 50 najlepszych nauczycieli na świecie! Gratulujemy!