Petycję „3% dla nauki, 100% dla Polski” podpisało już ponad 10 tys. osób. 27 maja protest przed Sejmem

„Spotykamy się z ministrem finansów Andrzejem Domańskim, by omówić finansowanie pracy naukowców. Wspólnie pracujemy nad rozwiązaniami, które będą wzmacniać polską naukę” –…

czytaj więcej
Prezydium RSzWiN ZNP wsparło inicjatywę „3% dla nauki, 100% dla Polski”. „Szkolnictwo wyższe i nauka nie są kosztem, lecz inwestycją”

„Uważamy, że każda odpowiedzialna aktywność podejmowana na rzecz poprawy sytuacji pracowników uczelni, doktorantów, studentów i polskiej nauki zasługuje na wsparcie. Dlatego zachęcamy…

czytaj więcej