Vulcan w gronie firm zintegrowanych z Microsoft Office 365

“Dziennik elektroniczny Vulcan dołączył do grona 9 dostawców edu-tech na świecie, którzy potrafią integrować swój system z platformą Microsoft – wykorzystując API OneRoster. Kompleksowe rozwiązanie łączące dziennik elektroniczny UONET+ z Office 365 ułatwi funkcjonowanie szkoły, jak i zapewni prostą oraz efektywną komunikację nauczycieli z rodzicami i uczniami” – czytamy w komunikacie firmy, która wspiera zdalną naukę w 7000 polskich szkół.

 

– Z usługi integracji dziennika z platformą Microsoftu przez 3 tygodnie kwietnia skorzystało ponad 1 000 szkół używających dziennika VULCAN, co przekłada się na 52 000 kont nauczycieli i prawie 400 000 kont uczniów. Jedną z pierwszych dużych integracji obejmującą wszystkie szkoły przeprowadzili-śmy w Lublinie. W systemie utworzono 28 280 kont uczniowskich i 3 607 kont nauczycieli – podkreśla Jan Koziarski, Dyrektor Pionu Marketingu w firmie Vulcan.

⚠️Zakończyliśmy prace umożliwiające bezplikową integrację e-dziennika z Office 365.Dzięki temu uczniowie korzystający…

Opublikowany przez Vulcan.edu.pl Czwartek, 9 kwietnia 2020

 

„Vulcan jest platformą integrującą wszystkie aspekty edukacji od podstawowych funkcji dziennika poprzez rozbudowane narzędzia do zdalnej nauki, na zapewnieniu właściwiej komunikacji pomiędzy uczniami, nauczycielami a rodzicami kończąc. W obliczu pandemii Vulcan szybko zareagował na nowe potrzeby użytkowników i wprowadził liczne zmiany umożliwiające prowadzenie zdalnej nauki. Jedną z najważniejszych jest właśnie pełna integracja dziennika Vulcan z bezpłatną dla szkół usługą Office 365” –  napisano w komunikacie.

(JK, GN)

Fot: Vulcan

Gemius. Jakie serwisy są najbardziej oblegane w czasach zdalnego nauczania?

Zdalne kształcenie z problemami. Awarie serwisów