Nauczyciele o wprowadzeniu czasowego nauczania zdalnego lub hybrydowego w całej oświacie. Trwa głosowanie w ankiecie Głosu

Zdecydowana większość, bo aż 77 procent nauczycieli głosujących w ankiecie Głosu uważa, że ewentualne wprowadzenie czasowego nauczania zdalnego lub hybrydowego w całej oświacie jest absolutnie konieczne. 14 procent jest skłonna zgodzić się na takie rozwiązanie, ale z dużą niechęcią, a 8 proc. ocenia, że nie ma takiej potrzeby. 1 proc. głosujących nie miało zdania w tej kwestii. Głosowanie wciąż trwa. Zachęcamy do udziału.

Przypomnijmy, że od poniedziałku 19 października br. w trybie zdalnym lub hybrydowym pracują tylko szkoły ponadpodstawowe (zdalnie – w strefie czerwonej, hybrydowo – w strefie żółtej).

W ankiecie opublikowanej na stronie glos.pl pytamy, czy rozwiązania obowiązujące od 19 października (tryb niestacjonarny tylko dla szkół średnich) są wystarczające? Może w związku z gwałtownym wzrostem zakażeń koronawirusem jest konieczne wprowadzenie zdalnego lub hybrydowego nauczania w całej oświacie?

Nauczycielu, co sądzisz o ewentualnym wprowadzeniu czasowego nauczania zdalnego lub hybrydowego w całej oświacie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Do wtorkowego popołudnia ponad tysiąc głosujących (77 proc.) uznało że w obecnej sytuacji wprowadzenie czasowego nauczania zdalnego lub hybrydowego w całej oświacie jest konieczne.

(JK, GN)

Ankieta Głosu. Czy zdalne lub hybrydowe nauczanie należy wprowadzić w całej oświacie?

Sondaż. W jakiej formule powinno odbywać się nauczanie szkołach?

Na jakich zasadach będzie funkcjonowała oświata w strefie żółtej i czerwonej? MEN opublikowało rozporządzenie