„Zapraszamy Na Pokład”. Tak Okręg Łódzki ZNP zachęca pracowników oświaty do aktywności w Związku

Okręg Łódzki ZNP promuje w sieci filmik pt. „Zapraszamy Na Pokład”, w którym zachęca do angażowania się w działalność Związku. „Średnia składka członkowska to równowartość pizzy w popularnej pizzerii” – podkreśla łódzki ZNP i apeluje: „Dołącz do nas. Razem możemy więcej”.

„Zaufało nam 200 tys. pracowników oświaty. Dlaczego? Bezpłatna pomoc prawna (komercyjna porada prawna to koszt co najmniej 200 zł), pomoc finansowa (zasiłki statutowe, zapomogi losowe i zdrowotne), rozwój zawodowy i osobisty (darmowe szkolenia), pomoc w awansie zawodowym, zniżki w ośrodkach wypoczynkowych ZNP w całej Polsce, zniżki na książki i inne artykuły, ubezpieczenie medyczne” – tak m.in  łódzki ZNP zachęca do działalności związkowej.

„A średnia składka członkowska to równowartość pizzy w popularnej pizzerii” – podkreśla Związek i apeluje: „Dołącz do nas. Razem możemy więcej”. Okręg Łódzki ZNP zaprezentował też niedawno nową broszurę informacyjną z myślą o działaniach promocyjnych i informacyjnych.

Przypomnijmy, że w Internecie można też obejrzeć wyprodukowany przez Okręg Małopolski ZNP 25-minutowy film dokumentalny „Związek Nauczycielstwa Polskiego wczoraj i dziś – 115 lat Okręgu Małopolskiego”.

(JK, GN)

Fot: Screen

Okręg Łódzki ZNP uruchomił nową stronę internetową

Książka na telefon? Okręg Łódzki ZNP broni zagrożonych likwidacją 18 filii bibliotek pedagogicznych

„ZNP WCZORAJ I DZIŚ – 115 lat Okręgu Małopolskiego”. Polecamy film o historii Związku i polskiej edukacji

Film o ZNP. Warto pokazać innym naszą historię i obecną działalność