Gala Nauczyciel Roku 2022! Wspaniali, niezwykli nauczyciele i goście Gali! Tak było! Fotoreportaż Głosu

20. Gala Konkursu Nauczyciel Roku już za nami. Ale to, co działo się w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie, na zawsze pozostanie z nami! Oto Gala w fotoobiektywie Głosu!

Na zdjęciu: Pani Wanda Traczyk-Stawska, Przyjaciel Szkoły 2022

11 października br. rozstrzygnęliśmy Konkurs Nauczyciel Roku 2022 oraz drugą edycję Konkursu Nauczyciel Jutr@. Nauczycielem Roku 2022 została Iwona Pietrzak-Płachta, nauczycielka bibliotekarka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie. Laur Nauczyciela Jutr@ w Konkursie organizowanym przez Głos wspólnie z Fundacją Orange otrzymała Aldona Rumińska-Szalska, pedagog wspomagająca ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 105 im. Ludwiki Wawrzyńskiej w Krakowie.

Honorowy tytuł Przyjaciela Szkoły 2022 wręczyliśmy – to wielki dla nas zaszczyt – pani Wandzie Traczyk-Stawskiej, pedagog specjalnej, żołnierzowi AK, uczestniczce Powstania Warszawskiego. Honorowy tytuł Inicjatywy Edukacyjnej Roku 2022 trafił do Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom!

Oczywiście uhonorowaliśmy również pozostałych, poza zdobywczyniami głównych laurów, finalistów Konkursów. Przyznaliśmy dwa równorzędne Wyróżnienia oraz 10 Nominacji do tytułu Nauczyciel Roku 2022 oraz dziewięć tytułów Finalistów Konkursu Nauczyciel Jutr@!

Iwona Pietrzak-Płachta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pliszczynie Nauczycielem Roku 2022!

Aleksandra Korczak i Marek Grzywna – Wyróżnieni w Konkursie Nauczyciel Roku 2022

Wszystko o Konkursach:

>> Zwycięzcy Konkursu NR 2022 i NJ

>> Przyjaciel Szkoły 2022 i Inicjatywa Edukacyjna Roku 2022

>> Organizatorzy i sponsorzy Gali Nauczyciel Roku 2022

To, co działo się w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie, na zawsze pozostanie z nami! Oto Gala w fotoobiektywie Głosu!

Fot. Rajmund Nafalski